Directed by:
Rudolf TesáčekScreenplay:
Marie LouckáCinematography:
Pavel ŠindelářComposer:
Pavel BlatnýCast:
Jaroslav Kuneš, Libuše Kafková, Stanislav Zindulka, Zdena Herfortová, Jiří Tomek, Jaroslav Dufek, Jiří Přichystal, Drahomíra Hofmanová, Helena Trýbová, Pavla Severinová, Nataša Kalousová (more)Cast
Jaroslav Kuneš
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Stromy umírají vstoje (1998) (TV movie)
Je třeba zabít Sekala (2018) (theatrical recording)
Cops and Robbers (2001) (series)
Libuše Kafková
Czechoslovakia
Best movies:
Restaurace (1983) (TV movie)
Mejdan na písku (1979) (TV movie)
Karolina aneb Příběh ze starých časů (1979) (TV movie)
Stanislav Zindulka
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
Forbidden Dreams (1986)
Burning Bush (2013) (TV movie)
Zdena Herfortová
Czechoslovakia
Best movies:
Brouk v hlavě (1998) (theatrical recording)
La Vie en rose (2007)
Cops and Robbers (2001) (series)
Jiří Tomek
Czechoslovakia
Best movies:
All My Compatriots (1968)
Cops and Robbers (2001) (series)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (TV movie)
Jaroslav Dufek
Czechoslovakia
Best movies:
Stromy umírají vstoje (1998) (TV movie)
The Assassination (1964)
Škola žen (2007) (theatrical recording)
Jiří Přichystal
Czechoslovakia
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
I, Distressing God (1969)
Prokop Diviš (1977) (TV movie)
Drahomíra Hofmanová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
All My Compatriots (1968)
Stromy umírají vstoje (1998) (TV movie)
Je třeba zabít Sekala (2018) (theatrical recording)
Helena Trýbová
Czechoslovakia
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Konec velkých prázdnin (1996) (series)
Mejdan na písku (1979) (TV movie)
Pavla Severinová
Czechoslovakia
Best movies:
The Millennial Bee (1983)
Hubert the Smart Boy (1984)
Karolina aneb Příběh ze starých časů (1979) (TV movie)
Nataša Kalousová
Czechoslovakia
Best movies:
Postel s nebesy (1980) (series)
Léto bez dovolené (1982) (TV movie)
Stín létajícího ptáčka (1977)
Zdeněk Junák
Czechoslovakia
Best movies:
Brouk v hlavě (1998) (theatrical recording)
Smrt Pavla I. (2008) (theatrical recording)
Lakomec (2020) (theatrical recording)
Miloš Hájek
Austria-Hungary
Best movies:
Witchhammer (1969)
A Dead Man Among the Living (1946)
Prokop Diviš (1977) (TV movie)
Zdeněk Blažek
Czechoslovakia
Best movies:
Secluded, Near Woods (1976)
Four Murders Are Enough, Darling (1970)
The Millennial Bee (1983)
Zdeněk Maryška
Czechoslovakia
Best movies:
Zbojník (2023)
Cops and Robbers (2001) (series)
Swingtime (2007) (TV movie)
Oldřich Vykypěl
Austria-Hungary
Best movies:
All My Compatriots (1968)
Jan Hus (1954)
Jan Žižka (1955)
Jaroslav Fert
Czechoslovakia
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Archimédův bod (1982) (TV movie)
Afrodita (1993) (TV movie)
Lenka Filipová-Kudelová
Czechoslovakia
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Víc než případ (1984) (TV movie)
Já z toho budu mít smrt (2005) (TV movie)
Pavel Kunert
Czechoslovakia
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (TV movie)
Koločava (2002) (theatrical recording)
Karel Mišurec
Czechoslovakia
Best movies:
Brouk v hlavě (1998) (theatrical recording)
Cops and Robbers (2001) (series)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (TV movie)