Directed by:
Eugen Sokolovský ml.Screenplay:
Karel TachovskýCinematography:
Pavel ŠindelářComposer:
Petr SkoumalCast:
Irena Konvalinová, Vladimír Krátký, Miroslav Donutil, Jiří Pecha, Arnošt Goldflam, Břetislav Rychlík, Aranka Lapešová, Mojmír Maděrič, Jaroslav Kuneš, Monika Ottová, Roman Mecnarowski (more)Cast
Irena Konvalinová
Czechoslovakia
Best movies:
Dokonalá svatba (2010) (theatrical recording)
Škola základ života (2011) (theatrical recording)
Escape to Buda (2002)
Vladimír Krátký
Czechoslovakia
Best movies:
Je třeba zabít Sekala (2018) (theatrical recording)
Případ Salieri (1991) (TV movie)
Štúrovci (1991) (series)
Miroslav Donutil
Czechoslovakia
Best movies:
Sluha dvou pánů (2000) (theatrical recording)
Cosy Dens (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (theatrical recording)
Jiří Pecha
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Divided We Fall (2000)
Koncert V... (1990) (theatrical recording)
All My Loved Ones (1999)
Arnošt Goldflam
Czechoslovakia
Best movies:
The Millennial Bee (1983)
The Inheritance (1992)
Cops and Robbers (2001) (series)
Břetislav Rychlík
Czechoslovakia
Best movies:
The Inheritance (1992)
Boomerang (1996)
Vojtěch, Called Orphan (1989)
Aranka Lapešová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Mojmír Maděrič
Czechoslovakia
Best movies:
Dívčí válka (1991) (theatrical recording)
Love Between the Raindrops (1979)
Murder in Polná (2016) (TV movie)
Jaroslav Kuneš
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Stromy umírají vstoje (1998) (TV movie)
Je třeba zabít Sekala (2018) (theatrical recording)
Cops and Robbers (2001) (series)
Monika Ottová
Best movies:
The Ninth Name (1963)
Roman Mecnarowski
Czechoslovakia
Best movies:
Forgotten Light (1996)
Chlapi přece nepláčou (1979)
Roky prelomu (1989) (series)
Miloslav Maršálek
Czechoslovakia
Best movies:
Dukla 61 (2018) (TV movie)
Cops and Robbers (2001) (series)
Indián v ohrožení (2014) (theatrical recording)
Vladimír Hauser
Czechoslovakia
Best movies:
Stavrogin je ďábel (2005) (theatrical recording)
Balada pro banditu (2012) (theatrical recording)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (theatrical recording)
Zdeněk Junák
Czechoslovakia
Best movies:
Brouk v hlavě (1998) (theatrical recording)
Smrt Pavla I. (2008) (theatrical recording)
Lakomec (2020) (theatrical recording)
Pavel Zatloukal
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Stavrogin je ďábel (2005) (theatrical recording)
Koncert V... (1990) (theatrical recording)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (theatrical recording)
Vilém Pfeiffer
Austria-Hungary
Best movies:
The Respectable Ladies of Pardubice (1944)
Capek's Tales (1947)
Příklady táhnou (1939)
Jan Zvoník
Czechoslovakia
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Archimédův bod (1982) (TV movie)
Sen o bílém volu (1991) (TV movie)
Milan Holubář
Czechoslovakia
Best movies:
Christmas with Elizabeth (1968)
Poslední návrat (1982) (TV movie)
Smugglers of Death (1959)
Rudolf Chromek
Austria-Hungary
Best movies:
The Tricky Game of Love (1971)
Poslední návrat (1982) (TV movie)
Svatby pana Voka (1970)
Marie Beránková
Czechoslovakia
Best movies:
Kufr plný nadějí (1978) (TV movie)
Léto bez dovolené (1982) (TV movie)
Stopy zločinu: Alibi jako řemen (1983) (TV movie)