Directed by:
Otakar KosekScreenplay:
Otakar KosekCinematography:
Jaromír ZaoralComposer:
Emil ViklickýCast:
Svatopluk Matyáš, Eva Jakoubková, Ivan Dědeček, Josef Karlík, Stanislav Tříska, Otakar Prajzner, Pavel Skřípal, Jiří Čapka, Milena Asmanová, Danuše Klichová, Naděžda Letenská, Ladislav Brückner (more)Cast
Svatopluk Matyáš
Czechoslovakia
Best movies:
Riders in the Sky (1968)
All My Loved Ones (1999)
Návštěva z vesmíru (1977) (TV movie)
Eva Jakoubková
Czechoslovakia
Best movies:
The Millennial Bee (1983)
Love Between the Raindrops (1979)
Hejtman z Kopníku (1983) (theatrical recording)
Ivan Dědeček
Czechoslovakia
Best movies:
Únosy bez výkupného (1983) (TV movie)
Zemřeš, kdy budeme chtít (1988) (TV movie)
Principálka (1986) (TV movie)
Josef Karlík
Czechoslovakia
Best movies:
How to Get Dad Into Reform School (1978) (TV movie)
Racek (1976) (theatrical recording)
Jumping Over Puddles Again (1970)
Stanislav Tříska
Czechoslovakia
Best movies:
Forbidden Dreams (1986)
Jankove hračky (1984) (TV movie)
Requiem for a Maiden (1991)
Otakar Prajzner
Czechoslovakia
Best movies:
Šerif za mrežami (1965)
Haldy (1973) (series)
Postel s nebesy (1980) (series)
Pavel Skřípal
Czechoslovakia
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Únosy bez výkupného (1983) (TV movie)
Odměna (1993) (TV movie)
Jiří Čapka
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
Gazdina roba (1992) (theatrical recording)
Muž v pozadí (1995) (series)
Milena Asmanová
Czechoslovakia
Best movies:
The Good Soldier Schweik (1956)
Kamenný řád (1975) (series)
Vincenz Priessnitz (1999)
Danuše Klichová
Czechoslovakia
Best movies:
Louis Pasteur (1977) (TV movie)
Cops and Robbers (2001) (series)
Year of the Devil (2002)
Naděžda Letenská
Czechoslovakia
Best movies:
Únosy bez výkupného (1983) (TV movie)
Věčný tulák (1990) (TV movie)
Arrowsmith (1997) (series)
Ladislav Brückner
Czechoslovakia
Best movies:
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (TV movie)
Zemřeš, kdy budeme chtít (1988) (TV movie)
Principálka (1986) (TV movie)
Václav Antoš
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Marketa Lazarova (1967)
Kamenný řád (1975) (series)
Únosy bez výkupného (1983) (TV movie)
Petr Vaněk
Czechoslovakia
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Věčný tulák (1990) (TV movie)
Stavy rachotí (1983) (series)
Jan Miller
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Herec (1988) (TV movie)
The Night Overtake Me (1985)
Tvář za oknem (1985) (TV movie)
Eva Jelínková
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Koločava (2002) (theatrical recording)
Případ Salieri (1991) (TV movie)
Bedřich Kolliner
Czechoslovakia
Best movies:
Kamenný řád (1975) (series)
Kočár pro princeznu (1984) (TV movie)
Haldy (1973) (series)