Performers:
Zuzana Bubílková (moderator), Petr Jablonský, Miloš Knor, Bohumil Klepl, Vladimír Just, Ivan Mládek, Petr Bende, Daniela Šinkorová, Boris Hybner, Dana Batulková, Petr Novotný, Josef Mladý (more)Performers
Zuzana Bubílková (moderator)
Czechoslovakia
Petr Jablonský
Czechoslovakia
Best movies:
Watchdog (2012)
Catch the Doctor! (2007)
Victoria Angel (2015)
Miloš Knor
Czechoslovakia
Best movies:
Komici s.r.o. v Lucerně (2016) (theatrical recording)
The Tour (2016)
Victoria Angel (2015)
Bohumil Klepl
Soviet Union
Best movies:
Kde je láska, je i žárlivost (2011) (theatrical recording)
Czech Soda (1998)
Racek (1996) (theatrical recording)
Vladimír Just
Czechoslovakia
Best movies:
Miroslav Horníček 100 (2018) (theatrical recording)
Ivan Mládek
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Blockbuster (1980)
Kronika žhavého léta (1972)
Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)
Petr Bende
Czechoslovakia
Best movies:
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concert)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (concert)
Karel Gott 70 (2009) (concert)
Daniela Šinkorová
Czechoslovakia
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Prvá noc pri mŕtvej (1993) (TV movie)
O Jankovi kľúčiarovi (1994) (TV movie)
Boris Hybner
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Cosy Dens (1999)
Jára Cimrman Lying, Sleeping (1983)
Dissolved and Effused (1984)
Dana Batulková
Czechoslovakia
Best movies:
Záhadná paní Savageová (1997) (TV movie)
Cops and Robbers (2001) (series)
Trampoty pana Humbla (1997) (TV movie)
Petr Novotný
Czechoslovakia
Best movies:
Blockbuster (1980)
Out of the City (2000)
Angelika (2007) (theatrical recording)
Josef Mladý
Czechoslovakia
Josef Alois Náhlovský
Czechoslovakia
Best movies:
Sanatorium (2009) (theatrical recording)
I Love You Heavenly (2017)
Taming Crocodiles (2006)
Jana Bobošíková st.
Czechoslovakia
Best movies:
Čepel smrti (2009)
Miloš Zeman
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Nineties (2022) (series) - a.f.
Candidate (2013)
President Blaník (2018)
Karel Hynek
Best movies:
Delight (2013)
Musíme se sejít (2016)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (series)
Radim Uzel
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
10 Rules for Winning Her Heart (2014)
Za svědka půjde počítač (1987) (TV movie)
Nejlepší trapasy (2013) (series)