Czech Republic,
(2020–2021), 74 h 38 min
(Length: 55–66 min)
Episodes(78)
-
Potřebuješ ochranku (E31)
-
Kdo se bojí na ples (E32)
-
Naďa klade past (E33)
-
Smíšené pocity (E34)
-
Krtek (E35)
-
Ženská řešení (E36)
-
Mafián vs. famílie (E37)
-
Mateřské znaménko (E38)
-
Máma z basy (E39)
-
V rámci možností (E40)
-
Kdo je tady hvězda? (E41)
-
Spravedlnost jako větrník (E42)
-
Nevěsta na útěku (E43)
-
Slova nejsou všechno (E44)
-
Zachraňte Lukáše Hartmana (E45)
-
Kvůli tobě (E46)
-
Chata je lék (E47)
-
Výtah, ledovec a klíčenka (E48)
-
Chaloupka strýčka Toma (E49)
-
Budeme jen kamarádi (E50)
-
Otec a matka (E51)
-
Neboj se a věř mi (E52)
-
Tři jména (E53)
-
Třetí koleno (E54)
-
Jizva krásné doktorky (E55)
-
Vakcína lží (E56)
-
Matka na scéně (E57)
-
Vůbec žádný plány (E58)
-
Volá Londýn (E59)
-
Faul na domácím hřišti (E60)
Cast
Hana Barcalová
Austria
Best series:
Docent (2023) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Martin Hujas
Czech Republic
Jan Beneš
Best series:
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Černá sanitka (2008) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
David Vaníček
Best series:
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Marián Samek
Czechoslovakia
Best series:
Rats (2020) (series)
Lady and the King (2017) (series)
Doktor Martin (2015) (series)
David Žitník
Czech Republic
Best series:
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
1. MISE (2021) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Milan Lorenzo Koritják
Czech Republic
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Chlap (2022) (series)
Místo zločinu Ostrava (2020) (series)
Dmitrij Matus
Best series:
Bohéma (2017) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
1. MISE (2021) (series)
Tomáš Beneš
Czech Republic
Best series:
Krejzovi (2018) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Slunečná (2020) (series)
Zdeněk Janál
Czechoslovakia
Best series:
Bohéma (2017) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
1. MISE (2021) (series)
Nicolas Vyletal
Best series:
Chlap (2022) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Tomáš Lněnička
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Poldové a nemluvně (2020) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Jan Březina
Best series:
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
1. MISE (2021) (series)
Kristina Jelínková
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Good News (2022) (series)
Jan Parma
Best series:
Polda (2016) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Eliška a Damián (2023) (series)
Jan Kostroun
Best series:
Les Misérables (2000) (series)
Útěk do Budína (2003) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Martin Novotný
Czechoslovakia
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Labyrint (2015) (series)
Denisa Sobolová
Best series:
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Silvester Matula
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Jan Sýkora
Best series:
Přešlapy (2009) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)