Episodes(24)
-
Spravedlivost (S02E01)
-
Plyazhnyy sezon (S02E02)
-
Strakh vysoty (S02E03)
-
Metka zverya (S02E04)
-
Litso (S02E05)
-
Kalendar smerti (S02E06)
-
Den rozhdeniya (S02E07)
-
Ottsy i deti (S02E08)
-
Dzhoker (S02E09)
-
Posledniy samolet (S02E10)
-
V ogne (S02E11)
-
Na tsepi (S02E12)
-
Lyubov strashnee smerti (S02E13)
-
Obratnyy effekt (S02E14)
-
Shantazh (S02E15)
-
Ya budu zhdat (S02E16)
-
Skaner (S02E17)
-
Stilist (S02E18)
-
Okhota (S02E19)
-
Igra onlayn (S02E20)
-
Zhenskiy instinkt (S02E21)
-
Reytor (S02E22)
-
Nebo v almazakh (S02E23)
-
Kholodnyy dom (S02E24)
Cast
Лариса Луста
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Artyom Anchukov
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Silver Spoon (2014) (series)
Roman Ageev
Soviet Union
Best series:
Gibel imperii (2005) (series)
Sparta (2016) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Mikhail Smirnov
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Bělaja gvardija (2012) (series)
Оксана Скакун
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Dmitriy Podnozov
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Catherine the Great (2015) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Sergey Blednykh
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Ольга Куликова
Soviet Union
Best series:
Cold Shores (2019) (series)
Марк Гаврилов
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Silver Spoon (2014) (series)
Igor Sergeev
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Mikhail Vasserbaum
Soviet Union
Best series:
Specnaz (2002) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Brežněv (2005) (series)
Станислав Осколков
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Mata Hari (2016) (series)
Aleksandr Klemantovich
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Silver Spoon (2014) (series)
Рудольф Фурманов
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Aleksandr Shekhtel
Soviet Union
Best series:
The Master and Margarita (2005) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Dmitriy Bykovskiy-Romashov
Soviet Union
Best series:
Trotskiy (2017) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Catherine the Great (2015) (series)
Борис Бирман
Soviet Union
Best series:
Idiot (2003) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Mariya Ivanova
Soviet Union
Best series:
Bělaja gvardija (2012) (series)
Aleksandr Alekseev
Soviet Union
Best series:
Trotskiy (2017) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)