Czech Republic,
2024, 14 h 15 min
(Length: 45 min)
Episodes(19)
-
Mimo zákon 1 (S08E01)
-
Mimo zákon 2 (S08E02)
-
Smrt na hedvábné stezce (S08E03)
-
Blok (S08E04)
-
Smrt v nabídce (S08E05)
-
Svázaný král (S08E06)
-
Sám proti mafii (S08E07)
-
V utajení 1 (S08E08)
-
V utajení 2 (S08E09)
-
Pro Lídu (S08E10)
-
Vedlejší účinky (S08E11)
-
Temná triáda (S08E12)
-
Královna (S08E13)
-
Grafoman (S08E14)
-
Ježíš žije! (S08E15)
-
Pod povrchem (S08E16)
-
Šalali (S08E17)
-
Sousedka (S08E18)
-
Máš na to! (S08E19)
Cast
Petr Kolman
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Specialisté (2017) (series)
1. MISE (2021) (series)
Andrea Berecková
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Professor T. (2018) (series)
Cpt. Exner (2017) (series)
Alexej Pyško
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Fury (2016) (series)
Volga (2023) (series)
Čeněk Koliáš
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (series)
Marta Dancingerová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Kukačky (2021) (series)
Head over Heels (2014) (series)
Petr Motloch
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Mammon (2015) (series)
Rabies (2018) (series)
Eva Vrbková
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Štěpánka Todorová
Best series:
Specialisté (2017) (series)
Tom Brenton
Czech Republic
Best series:
Specialisté (2017) (series)
Lukáš Křišťan
Czechoslovakia
Best series:
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Táta v nesnázích (2023) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Lukáš Mottl
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Chlap (2022) (series)
Táta v nesnázích (2023) (series)
Jakub Gottwald
Czechoslovakia
Best series:
World under Head (2017) (series)
Labyrint (2015) (series)
Mathematics of Crime (2023) (series)
Tomáš Stopa
Best series:
Labyrint (2015) (series)
Kavej: Z východu na západ (2019) (series)
Delukse (2019) (series)
Klára Pollertová-Trojanová
Czechoslovakia
Best series:
Suspicion (2022) (series)
The Visitors (1983) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Renata Visnerová-Prokopová
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Organized Crime Unit (2009) (series)
Polda (2016) (series)
Lucie Štěpánková
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Defender (2021) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Tomáš Weber
Best series:
Iveta (2022) (series)
Specialisté (2017) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Samuel Teicher
Best series:
Pán profesor (2020) (series)
Specialisté (2017) (series)
David Punčochář
Czechoslovakia
Best series:
The Sleepers (2019) (series)
World under Head (2017) (series)
The Fury (2016) (series)
Denisa Licková
Czech Republic
Best series:
Specialisté (2017) (series)
Hlava Medúzy (2021) (series)