Directed by:
Alois MüllerScreenplay:
Michal NajbrtCinematography:
František BezděkComposer:
Zdeněk LiškaCast:
Rudolf Netáhlík, Radvana Havelková, Irena Rozsypalová, Ivo Kubečka, Karel Vochoč, Vítězslav Kryške, Alena Sasínová-Polarczyk, Ivan Dědeček, Milan Šulc, Miloš Pavlín, Miroslav Olejníček (more)Cast
Rudolf Netáhlík
Best movies:
Squandered Sunday (1969)
Radvana Havelková
Best movies:
Kamenný řád (1975) (series)
The Night Overtake Me (1985)
Haldy (1973) (series)
Irena Rozsypalová
Czechoslovakia
Best movies:
Arrowsmith (1997) (series)
Tvář za oknem (1985) (TV movie)
Mimořádný případ (1989) (TV movie)
Ivo Kubečka
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Burning Bush (2013) (TV movie)
Cops and Robbers (2001) (series)
Forgotten Light (1996)
Karel Vochoč
Czechoslovakia
Best movies:
All My Compatriots (1968)
Návštěva z vesmíru (1977) (TV movie)
Kamenný řád (1975) (series)
Vítězslav Kryške
Czechoslovakia
Best movies:
Kobova garáž (2003) (TV movie)
Byla láska... (2002) (TV movie)
Postel s nebesy (1980) (series)
Alena Sasínová-Polarczyk
Czechoslovakia
Best movies:
Slyšení (2017) (theatrical recording)
S nadějí i bez ní (2014) (theatrical recording)
Ráno po tom (2019) (theatrical recording)
Ivan Dědeček
Czechoslovakia
Best movies:
Únosy bez výkupného (1983) (TV movie)
Zemřeš, kdy budeme chtít (1988) (TV movie)
Principálka (1986) (TV movie)
Milan Šulc
Czechoslovakia
Best movies:
Shadows of a Hot Summer (1977)
Cops and Robbers (2001) (series)
Věčný tulák (1990) (TV movie)
Miloš Pavlín
Best movies:
Principálka (1986) (TV movie)
Miroslav Olejníček
Czechoslovakia
Best movies:
Kamenný řád (1975) (series)
Haldy (1973) (series)
Velká samota (1959)
Bedřich Kolliner
Czechoslovakia
Best movies:
Kamenný řád (1975) (series)
Kočár pro princeznu (1984) (TV movie)
Haldy (1973) (series)
Jiří Čapka
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
Gazdina roba (1992) (theatrical recording)
Muž v pozadí (1995) (series)
Emil Wolf
Best movies:
Herec (1988) (TV movie)
Mimořádný případ (1989) (TV movie)
Václav Antoš
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Marketa Lazarova (1967)
Kamenný řád (1975) (series)
Únosy bez výkupného (1983) (TV movie)
Jaromír Meduna
Czechoslovakia
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Popel a pálenka (2001) (theatrical recording)
Murder in Polná (2016) (TV movie)
Arnošt Borovec
Czechoslovakia
Best movies:
Návštěva z vesmíru (1977) (TV movie)
Kamenný řád (1975) (series)
Únosy bez výkupného (1983) (TV movie)
Miroslav Horák
Czechoslovakia
Best movies:
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (TV movie)
Kamenný řád (1975) (series)
Věčný tulák (1990) (TV movie)