Directed by:
Evžen SokolovskýScreenplay:
Antonín DvořákCinematography:
Eduard LandischCast:
Vladimír Ráž, Eva Hudečková, Dagmar Havlová, Libuše Havelková, Gustav Opočenský, Ladislav Pešek, Miloš Kopecký, Svatopluk Beneš, Čestmír Řanda st., Jaroslav Kaňkovský, Ilja Prachař, Josef Bláha (more)Cast
Vladimír Ráž
Czechoslovakia
Best movies:
Once Upon a Time, There Was a King... (1954)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Eva Hudečková
Czechoslovakia
Best movies:
Tažní ptáci (1983) (TV movie)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
How to Drown Dr. Mracek, the Lawyer (1974)
Dagmar Havlová
Czechoslovakia
Best movies:
Gazdina roba (1992) (theatrical recording)
Noc pastýřů (1993) (TV movie)
Hřbitov pro cizince (1991) (TV movie)
Libuše Havelková
Czechoslovakia
Best movies:
Jako kníže Rohan (1983) (TV movie)
Příběh dušičkový (1964) (TV movie)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
Gustav Opočenský
Czechoslovakia
Best movies:
Witchhammer (1969)
The Ear (1970)
Funeral Ceremonies (1969)
Ladislav Pešek
Austria-Hungary
Best movies:
Lišák Pseudolus (1960) (TV movie)
Journey into the Depth of the Student's Soul (1939)
Tři na lavičce (1978) (TV movie)
Miloš Kopecký
Czechoslovakia
Best movies:
Semafor - Největší hity (2005) (video compilation)
Dům na nebesích (1984) (theatrical recording)
Once Upon a Time, There Was a King... (1954)
Svatopluk Beneš
Austria-Hungary
Best movies:
Sňatky z rozumu (1968) (series)
The Good Soldier Schweik (1956)
Lucerna (1967) (TV movie)
Čestmír Řanda st.
Czechoslovakia
Best movies:
Ikaros' Fall (1977) (TV movie)
Tažní ptáci (1983) (TV movie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV movie)
Jaroslav Kaňkovský
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Starožitníkův krám (1980) (TV movie)
Přísahám a slibuji (1990) (series)
Sen noci svatojanské (1984) (theatrical recording)
Ilja Prachař
Czechoslovakia
Best movies:
The Cremator (1968)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV movie)
Král Krysa (1979) (theatrical recording)
Josef Bláha
Yugoslavia
Best movies:
Cyrano z Bergeracu (1986) (theatrical recording)
Jako kníže Rohan (1983) (TV movie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV movie)
Alois Švehlík
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Forbidden Dreams (1986)
Burning Bush (2013) (TV movie)
The Black Barons (1992)
František Němec
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Hamlet (1986) (theatrical recording)
How to Get Dad Into Reform School (1978) (TV movie)
The Ear (1970)
David Prachař
Czechoslovakia
Vladimír Hlavatý
Austria-Hungary
Best movies:
Higher Principle (1960)
Přišel na večeři (1981) (theatrical recording)
The Assassination (1964)
Zdeněk Martínek
Czechoslovakia
Best movies:
The Good Soldier Schweik (1956)
The Good Soldier Schweik 2: Beg to Report, Sir (1957)
The Golden Eels (1979) (TV movie)
Jiří Štěpnička
UK
Best movies:
Hamlet (1986) (theatrical recording)
Muž v pozadí (1995) (series)
Rok na vsi (1995) (theatrical recording)
Otakar Brousek st.
Czechoslovakia
Best movies:
Cyrano z Bergeracu (1986) (theatrical recording)
Král Krysa (1979) (theatrical recording)
Muž v pozadí (1995) (series)
Miriam Hynková
Czechoslovakia
Best movies:
Případ Platfus (1985) (TV movie)
Egyptologové (1974) (TV movie)
Opory společnosti (1972) (TV movie)