Cast
Martin Růžek
Austria-Hungary
Best movies:
Tři na lavičce (1978) (TV movie)
Witchhammer (1969)
All My Compatriots (1968) - narrator
Karel Vochoč
Czechoslovakia
Best movies:
All My Compatriots (1968)
Návštěva z vesmíru (1977) (TV movie)
Kamenný řád (1975) (series)
Vítězslav Kryške
Czechoslovakia
Best movies:
Kobova garáž (2003) (TV movie)
Byla láska... (2002) (TV movie)
Postel s nebesy (1980) (series)
Alena Procházková
Czechoslovakia
Best movies:
Cyrano z Bergeracu (1986) (theatrical recording)
Gazdina roba (1992) (theatrical recording)
Přišel na večeři (1981) (theatrical recording)
Petr Pelzer
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Sluha dvou pánů (2000) (theatrical recording)
Sluha dvou pánů (2010) (theatrical recording)
Forbidden Dreams (1986)
Jiří Čapka
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
Gazdina roba (1992) (theatrical recording)
Muž v pozadí (1995) (series)
Jan Kačer
Czechoslovakia
Best movies:
Král Lear (2003) (theatrical recording)
The Valley of the Bees (1967)
Death Is Called Engelchen (1963)
Miroslav Hruška
Czechoslovakia
Best movies:
The Defender (2021) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Czech Century (2013) (series)
Stanislav Šárský
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Kamenný řád (1975) (series)
Divine Ema (1979)
Piš mi. Tvoje Alma (2021) (theatrical recording)
Renata Beccerová
Czechoslovakia
Best movies:
Díky za každé nové ráno (1994)
A Hoof Here, a Hoof There (1988)
Zvláštní bytosti (1990)
Ivan Dědeček
Czechoslovakia
Best movies:
Únosy bez výkupného (1983) (TV movie)
Zemřeš, kdy budeme chtít (1988) (TV movie)
Principálka (1986) (TV movie)
Drahomír Ožana
Czechoslovakia
Best movies:
Arrowsmith (1997) (series)
Malé zlaté slnko (1981) (TV movie)
Mimořádný případ (1989) (TV movie)
Jana Vochočová
Best movies:
Kamenný řád (1975) (series)
Lukas (1982)
Přicházejí bosí: Velikánský banánový dort (1981) (TV movie)
Václav Antoš
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Marketa Lazarova (1967)
Kamenný řád (1975) (series)
Únosy bez výkupného (1983) (TV movie)
Miroslav Horák
Czechoslovakia
Best movies:
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (TV movie)
Kamenný řád (1975) (series)
Věčný tulák (1990) (TV movie)
Monika Moore
Czechoslovakia
Best movies:
Mapa zámořských objevů (1978) (TV movie)
Straw Hat (1971)
A Hoof Here, a Hoof There (1988)
Milan Šulc
Czechoslovakia
Best movies:
Shadows of a Hot Summer (1977)
Cops and Robbers (2001) (series)
Věčný tulák (1990) (TV movie)
Zdeněk Forejt
Czechoslovakia
Best movies:
Vincenz Priessnitz (1999)
Zemřeš, kdy budeme chtít (1988) (TV movie)
Arrowsmith (1997) (series)
Jiří Zach
Czechoslovakia
Best movies:
The Jester's Tale (1964)
Kamenný řád (1975) (series)
Mykoin PH 510 (1963)