Comedy / Family
Poland,
(2005–2006), 12 h 28 min
(Length: 44 min)
Directed by:
Wojciech NowakCinematography:
Waldemar BalaCast:
Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Misheel Jargalsajkhan, Aleksandra Szwed, Joanna Trzepiecińska, Tomasz Dedek, Jarosław Boberek, Monika Mrozowska, Sergiusz Żymełka, Leszek Zduń (more)Episodes(17)
-
Kręte ścieżki kariery (S05E01)
-
Szlachectwo zobowiązuje (S05E02)
-
Testy uczuć (S05E03)
-
Meandry psychoterapii (S05E04)
-
Złodziej rowerów (S05E05)
-
Dylematy władzy (S05E06)
-
Nocna zmiana (S05E07)
-
Wczasy wewnętrzne (S05E08)
-
Zastępcza ciotka (S05E09)
-
Bezsenność (S05E10)
-
Sława i polityka (S05E11)
-
Spektakle i akademie (S05E12)
-
Dojrzałe małżeństwo (S05E13)
-
Polityczne kariery (S05E14)
-
Koło historii (S05E15)
-
Szklany sufit (S05E16)
-
Straszliwa świadomość przemijania (S05E17)
Cast
Gabriela Kownacka
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Piotr Fronczewski
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Przygody psa Cywila (1970) (series)
The Mire (2018) (series)
Misheel Jargalsajkhan
Mongolia
Aleksandra Szwed
Poland
Best series:
Rodzinka.pl (2011) (series)
Sexify (2021) (series)
Joanna Trzepiecińska
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Tomasz Dedek
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Teach (2016) (series)
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (series)
Jarosław Boberek
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
13 posterunek (1997) (series)
The Border (2014) (series)
Monika Mrozowska
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Sergiusz Żymełka
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Leszek Zduń
Poland
Best series:
Lekarze (2012) (series)
Naznaczony (2009) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Stanisław Michalski
Poland
Aleksander Ihnatowicz
Poland
Kamila Salwerowicz
Poland
Best series:
Kruk (2018) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Ultraviolet (2017) (series)
Jakub Lasota
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Zofia Czerwińska
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Przygody psa Cywila (1970) (series)
Hanna Śleszyńska
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
The Magic Tree (2003) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Maryla Rodowicz
Poland
Marcin Sztabiński
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Mire (2018) (series)
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (series)