Poland,
2000, 7 h 26 min
(Length: 88–92 min)
Episodes(5)
-
Naiwne pytania (S04E01)
-
Miłość to tylko obietnica (S04E02)
-
Kolejka do życia (S04E03)
-
Droga na skróty (S04E04)
-
Dziś każdy ma dwadzieścia lat (S04E05)
Cast
Tomasz Borkowy
Poland
Best series:
Capital City (1989) (series)
Taggart (1983) (series)
Lovejoy (1986) (series)
Halina Rowicka
Poland
Best series:
Lekarze (2012) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Waldemar Barwiński
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Rodzinka.pl (2011) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Monika Kwiatkowska
Poland
Best series:
The Thaw (2022) (series)
Hold Tight (2022) (series)
Belle Époque (2017) (series)
Anna Romantowska
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Belle Époque (2017) (series)
Family Secrets (2022) (series)
Igor Smialowski
Russian Empire
Best series:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
The Decalogue (1989) (series)
Stawka większa niż życie (1968) (series)
Piotr Fronczewski
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Przygody psa Cywila (1970) (series)
The Mire (2018) (series)
Hanna Lachman
Poland
Best series:
Plebania (2000) (series)
Marek Bukowski
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Bozena Dykiel
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
The Decalogue (1989) (series)
Janosik (1973) (series)
Jan Englert
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
Czas honoru (2008) (series)
Stawka większa niż życie (1968) (series)
Magdalena Stuzynska
Poland
Best series:
Rodzinka.pl (2011) (series)
Tatort (1970) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Zbigniew Buczkowski
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
The Master and Margarita (1988) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Helena Kowalczykowa
Russian Empire
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
The Master and Margarita (1988) (series)
The Decalogue (1989) (series)
Barbara Soltysik
Poland
Best series:
Do przerwy 0:1 (1969) (series)
Stawka większa niż życie (1968) (series)
Dziewczyna i chłopak (1977) (series)
Stefan Szmidt
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Jerzy Bonczak
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
The Master and Margarita (1988) (series)
Mieczyslaw Hryniewicz
Poland
Best series:
The Hexer (2002) (series)
Hanna Śleszyńska
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
The Magic Tree (2003) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)